niedziela, 30 września 2012

#GTS Trasa Wieluń - Poznań - Konin

Dzisiaj wstawiam zdjęcia z dłuższych wojaży. Nie było czasu na posty, trzeba było "drajwować". No cóż, tak to już w życiu bywa, że najlepiej byłoby, gdyby doba miała 48 godzin.

Trasa łączona, wyruszam z ziemniakami z Hellman'a w Wieluniu, jadę do DSV w Poznaniu, skąd biorę żelazne rury do DSV w Kaliszu.


sobota, 8 września 2012

#GTS Trasa Wrocław - Wieluń

Niedawno grupa tworząca mapę PLM-MAP wydała kolejną wersję mapy. Jak podają twórcy, w mapie została zwiększona wydajność oraz naprawiane błędy, zgłaszane przez użytkowników. Naturalnie nie zostały dodane nowe miasta - były to jedynie poprawki kosmetyczne.

Według zaleceń należy stworzyć nowy plik zapisu, więc rozpocząłem grę od nowa. Oczywiście wybór trucka padł kolejny raz na MAN'a TGX. Tym razem dostałem zieloną ciężarówkę. Może nie jest to najpiękniejszy kolor i niezbyt kolorystycznie pasuje chociażby do naczepy, lecz mimo wszystko - podoba mi się.

Dostałem pierwsze zlecenie z magazynu DSV we Wrocławiu miałem przewieźć mleko w proszku do Hellmana w Wieluniu.

sobota, 1 września 2012

#GTS Trasa Wrocław - Poznań

Dzisiejsza trasa - z magazynu  Gebrüder Weiss  we Wrocławiu do magazynu DSV w Poznaniu. Wiozę ponownie papier biurowy, a właściwie cały jego kontener. Trasa praktycznie non-stop na północ, bez większych zawijasów.


#GTS Trasa Piotrków Trybunalski - Wrocław

Post z "lekkim" opóźnieniem, bo trasę przejechałem w czwartek. Niestety, nie miałem czasu czegokolwiek napisać, więc dodaję dopiero teraz.

Załadunek prawie o 22 i ruszamy w nocną trasę. Z magazynu firmy DSV w Piotrkowie Trybunalskim do magazynu Gebrüder Weiss we Wrocławiu. Ładunek całkiem sensowny, niezbyt lekki i kosztowny - samochody. Ale co to dla mojego MAN'a - jego żaden ładunek nie zarżnie.