Niedawno grupa tworząca mapę PLM-MAP wydała kolejną wersję
mapy. Jak podają twórcy, w mapie została zwiększona wydajność oraz naprawiane błędy, zgłaszane przez użytkowników. Naturalnie nie zostały dodane nowe miasta - były to jedynie poprawki kosmetyczne.
Według zaleceń należy stworzyć nowy plik zapisu, więc rozpocząłem grę od nowa. Oczywiście wybór trucka padł kolejny raz na MAN'a TGX. Tym razem dostałem zieloną ciężarówkę. Może nie jest to najpiękniejszy kolor i niezbyt kolorystycznie pasuje chociażby do naczepy, lecz mimo wszystko - podoba mi się.
Dostałem pierwsze zlecenie z magazynu DSV we Wrocławiu miałem przewieźć mleko w proszku do Hellmana w Wieluniu.