Według zaleceń należy stworzyć nowy plik zapisu, więc rozpocząłem grę od nowa. Oczywiście wybór trucka padł kolejny raz na MAN'a TGX. Tym razem dostałem zieloną ciężarówkę. Może nie jest to najpiękniejszy kolor i niezbyt kolorystycznie pasuje chociażby do naczepy, lecz mimo wszystko - podoba mi się.
Dostałem pierwsze zlecenie z magazynu DSV we Wrocławiu miałem przewieźć mleko w proszku do Hellmana w Wieluniu.
Naczepa zapięta, można lecieć na obwodnicę Wrocławia.
Żegnam Wrocław, witam Długołękę.
Ehh te AI - najpierw na ekspresówce wyprzedza mnie identyczny TGX, żebym później sam go musiał brać. Ale mój "trok" dał radę :).
Szybka fotka na ścieżce do Wielunia.
Szczęśliwie i bez żadnych komplikacji dojechałem do Wielunia.
Siedziba Hellmana jest jednak za miastem, trzeba się przebić, podjechać kawałek i jestem na miejscu.














Brak komentarzy:
Prześlij komentarz