poniedziałek, 22 października 2012

#ETS2 Trasa Luksemburg - Lille

Dziś kolejna trasa - w międzyczasie przyjechałem z Pragi do Luksemburga z ładunkiem jogurcików Jogobelli. Niestety, aparat miał "focha", więc nie miałem możliwości robienia zdjęć. Dopiero dzisiaj powrócił do sprawności, więc - oto jestem! :)

Dostałem czarniutkie Volvo FH16, moje marzenie, jeżeli chodzi o ciężarówkę. Mam nadzieję na jak najwięcej kursów tymi "trokami". Z tego co słyszałem szef ma kilka na bazie, więc istnieje duża szansa, że trafię na niego ponownie.

piątek, 19 października 2012

#ETS2 Trasa Berlin - Praga

Po dłuższej nieobecności pojawiam się ponownie :). Minęło sporo czasu, więc w życiu wirtualnego kierowcy również się pozmieniało. Od dzisiaj jeżdżę w międzynarodówce - ładunki i "troki" będę zmieniał jak rękawiczki. Jednak głównym celem, do którego mam zamiar dążyć będzie założenie własnej firmy - prędzej czy później kupię ciężarówkę i będę "śmigał" po przestworzach Europy jeżdżąc na własną ręką. Zmieniły się również "aparat" oraz "kamerka". Teraz obraz powinien być znacznie lepiej odwzorowywany :).